O mnie, o książkach, filmach, wystawach, kolażach i dress-party z poczuciem humoru, niekiedy sarkastycznie a nawet złośliwie.
Blog > Komentarze do wpisu

doping twórczy

 Napadło mnie na robienie wzamacniająco-dopingujacych szejków/koktajli/mixów (niepotrzebne skreslić) :) warzywnych. Dodaję do nich trochę rodzynek, bo lubię. Mieszanka ma mało śliczny kolor z powodu buraczanych liści. To ugotowałam z nich zupę botwinkę a jako wsad zastosowałam soczewicę ugotowaną osobno. Dobre to jest. Misia pomiaukiwała, bo działam w kuchni a zapachu mięska nie czuć no i nie ma czego wyżebrać.

Dokupiłam jeszcze musli oraz słonecznik - będę się tym faszerować. I już niedługo jak wyjdę na ulicę wszyscy zobaczą jak emitują ze mnie wszelkie witaminy i mikroelementy. Z głowy będzie blaskiem bić witamina C, z lewego boku witamina A, z prawego B, z pleców P, z ust i nosa wypływać wit. H, z tylnego dołu D, a po całości witamina E, czyli młodości. W dodatku chodzę ustrojona "zamotkami" i bransoletkami z zamotkowego materiału kolorystycznie dobranymi.

U optyka zamówiłam nowe okulary, bo zauważyłam pogorszenie wzroku. Badanie okulistyczne było za darmo i dobrych wiadomości brak, szczególnie jeśli chodzi o lewe oko. Niestety.

Modne są ciężkie czarne oprawki ale wyglądam w nich o 10 lat starzej, więc wybrałam lekkie a w dodatku czerwone. Wolę być śliczna niż modna, ha,ha,ha.

A propos Misi to zaczęła grymasić z jedzeniem. Ktoś na facebooku napisal o swoich kotach: "Jaśnie państwu znudziła się dotychczasowa karma". Mojej jaśnie panience też. Musiałam przejść na droższą. Coraz cenniejsze zwierzątko mam.

Dzisiaj zobaczyłam takie auto:

Dzisiaj byłam na zajęciach robótkowych w Dolnośląskiej Bibliotece w Rynku. Robiłyśmy biżuterię recyklingową, oto mój naszyjnik i bransoletka (wstążka, tkanina, włóczka, drucik, koraliki, guziki):

 

środa, 25 czerwca 2014, alodia1949
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecane wpisy

Komentarze
2014/06/25 22:24:35
No, to autko musisz koniecznie kupić:)
-
Gość: Alodia, *.dynamic.chello.pl
2014/06/25 22:45:25
no, popatrz - o tym nie pomyslałam :)
-
Gość: Malgo568, *.cable-modem.tkk.net.pl
2014/06/25 22:59:57
A ja myślałam, że to Irenka jeździ takimi ślicznościami z kotkami. No, no witaminki lubią piękne dziewczynki. To będzie się działo, po ich zażyciu, sukces murowany we wszelakiego rodzaju podbojach. Pozdrawiam.
-
Gość: Alodia, *.dynamic.chello.pl
2014/06/25 23:18:19
jakbym miala jeździć autem to tylko takim :) pozdrawiam serdecznie
-
Gość: , *.retsat1.com.pl
2014/06/26 09:47:55
A jak by w te " zamotki " wpleść jakieś błysKotki ? Zapewniam, że Misia nie miałaby nic przeciwko temu
^^
. .
-


-
Gość: Alodia, *.dynamic.chello.pl
2014/06/26 20:16:47
za błyskotki robią koraliki a największą jest osoba ozdobiona ta biżuterią :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Dodatki na bloga
”znaczek