O mnie, o książkach, filmach, wystawach, kolażach i dress-party z poczuciem humoru, niekiedy sarkastycznie a nawet złośliwie.
Blog > Komentarze do wpisu

pracowity piątek

Jak w każdy piątek wczoraj dyżurowałam w Bibliotece Sąsiedzkiej. Przyszła czytelniczka z moich dwóch ostatnich bibliotek (Galla Anonima i Parkowa). Mieszka na moim osiedlu, spotkałyśmy się na trasie i namówiłam ją, aby wypożyczała u nas książki. Zasiliła nasze zbiory paroma pozycjami - w nagrodę dostała wykonane przeze mnie zakładkę sówkę i breloczek w postaci kociej łapki.

Miła pani Agnieszka przywiozła książki od pani Halinki - a to wszystko dzięki temu, że chodzę na (prywatnie opłacane) masaże. Wszystkie trzy jesteśmy pacjentkami pana Andrzeja.

Tramwaje niektóre zmieniły swoją trasę, więc do rynku szłam piechotą przez Most Uniwersytecki. I przypomniałam sobie czwartkowe spotkanie z "pracową" koleżanką, która stała na ulicy i paliła papierosa. Na powitanie powiedziała, że zawsze kiedy mnie zobaczy zachwyca się moim wyglądem. No, nie chodzi o piękną, szczupłą figurę ale o twarz. Na co ja mało taktowanie odpowiedziałam: no bo ja nie palę. Koleżanka, że zna wiele osób niepalących z gorszymi twarzami. Więc nie oparłam się pokusie, aby stwierdzić, że to mój dobry charakter tak się przejawia, hahahaha.

Wracając do wczoraj szłam do rynku ulicą Kuźniczą i natknęłam się na kolejnego krasnala:


W gablotach na I piętrze Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej umieszczono wiele rysunków studentów Instytutu Bibliotekoznawstwa, wystawa nosi tytuł "Książki na wesoło":

A na zajęciach robiłyśmy, w założeniu, filcowe etui na okulary lub komórkę. Zabawne było to, że instruktorki musiały młodym uczestniczkom pokazywać podstawowe wzory/sposoby szycia. Ja zaszalałam i kosmetyczkę udziałam. Koci motyw obowiązkowy u mnie jest :). Dokąd biegną te koty> Powitać pańcię i frykasy jakie przyniosła.

To jest tył kosmetyki. Całość pokazałam na facebookowym profilu "Robotki z komódki".sobota, 11 czerwca 2016, alodia1949
Tagi: Wrocław
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecane wpisy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Dodatki na bloga
”znaczek