O mnie, o książkach, filmach, wystawach, kolażach i dress-party z poczuciem humoru, niekiedy sarkastycznie a nawet złośliwie.
Blog > Komentarze do wpisu

collage czyli kolaż

Od jakiegoś czasu chodzę na zajęcia "Laboratorium sztuki 50+" do CK FAMA na Psim Polu. Nie lubię tracić połowy dnia na dojazdy gdziekolwiek a tu mam prawie spod bramy dwa autobusy prosto do celu prowadzące. Podróż trwa tylko 10-13 minut jeśli nie ma korków. 

Zajęcia nie zostały rozreklamowane, nie wiem czy celowo w każdym razie jest nas (kobiet oczywiście) 3, w porywach 4. Małe miłe grono.

Jedna z pań była na moim wieczorze autorski w "Saloniku 3 Muz" i zrobiła wiele zdjęć. 

Na ostatnich zajęciach prowadząca przygotowywała (za pomocą 2 drogich maszyn, ramki z siatką, farby i prysznica) nasze wzory do odbijania na torbach/podkoszulkach w trakcie następnych zajęć.

Idąc na zajęcia wzięłam z lady bibliotecznej 2 bezpłatne pisemka. Po napisaniu na folii tekstu do wydrukowania za 2 tygodnie, wycięłam słowa i ułożyłam poniższy kolaż.

Akurat różne telewizje pokazują relację ze ślubu angielskiego księcia. Przybyłe do kościoła kobiety mają obowiązek nosić kapelusz lub mały stroik. A panowie nie! I uważam, że to jest dyskryminacja! Tylko nie wiem - kobiet czy mężczyzn? Jak uważacie?

A oto mój kolaż:


sobota, 19 maja 2018, alodia1949
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Polecane wpisy

Komentarze
2018/05/22 18:46:33
Kolaż super.
Co do kapeluszy damskich i męskich, to nie mam zdania. Damskie nie wszystkie mi się podobały, poza tym nie każdej kobiecie pasuje kapelusz...
-
2018/05/22 19:37:10
dzięki za opinię w obu sprawach, pozdrawiam :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Dodatki na bloga
”znaczek